PRODEJCE AUTOMATIZACE – REGION: MORAVA

Přidej se k ENGEL týmu!

Společnost ENGEL CZ, s.r.o. byla založena v roce 1992 jako dceřiná společnost rakouské firmy ENGEL Austria GmbH. Jsme světovou jedničkou na trhu ve výrobě vstřikovacích strojů, včetně automatizace. Našich 9 výrobních závodů se nachází v Evropě, Americe a Asii. Dále máme 30 poboček a 60 zastoupení po celém světě.

Přidejte se k nám a staňte se členem týmu nadnárodní společnosti. Hledáme prodejce automatizace na Moravě s bydlištěm v Brně nebo okolí.

Náplň práce:

  • převzetí stávajících zákazníků, jejich podpora
  • aktivní akvizice nových zákazníků
  • prezentace produktů a služeb, tvorba nabídek a příprava obchodních smluv
  • technická podpora k produktům
  • úzká spolupráce s prodejcem vstřikovacích strojů v daném regionu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • technické znalosti v oblasti automatizace/robotizace výhodou
  • znalost anglického jazyka na dobré úrovni slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
  • výborné prodejní a komunikační dovednosti, orientace na zákazníka a výsledek
  • příjemné, reprezentativní vystupování
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru v zázemí stabilní rodinné společnosti
  • týden dovolené nad rámec ZP
  • odpovídající finanční ohodnocení, variabilní složku na základě dosažených výsledků
  • home office
  • služební automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
  • možnost dalšího vzdělávání
  • další zaměstnanecké benefity, jako např. MultiSport karta

Firma: ENGEL CZ, s.r.o.

Kontakt: Ing. Miloš KMONÍČEK
Baarova 18/309
140 00 Praha 4

Telefon: 211042902

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé